Która figurka z października jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 05.12.2009)


źródło: amiami.com

W ostatniej ankiecie padł dotychczasowy rekord biorących udział w głosowaniu - swój głos oddały trzydzieści dwie osoby. Mam nadzieję, że tak będzie i w przyszłym głosowaniu na najlepszą figurkę listopada :). Padł też inny rekord, gdyż ze standardowo przedstawionych dziesięciu figurek, aż dziewięć z nich otrzymało od Was po co najmniej jednym głosie.

Dotychczas było tak, że tylko siedem na dziesięć propozycji, otrzymywało co najmniej po jednym głosie. Sądzę, że obecna sytuacja została spowodowana zarówno o wiele większym udziałem głosujących, jak i tym, że w październiku nie było zapowiedzi, która zdobyłaby serca większości. Co więcej, mam wrażenie, że niektóre z tych figurek znalazły się w październikowym zestawieniu tyko dlatego, że nie było nic lepszego. No ale cóż można było poradzić na to, że producenci się w tym miesiącu nie postarali? Mimo tego mamy zwycięską figurkę, którą jest Yuzuko Hayakawa od Good Smile Company z dwunastoma głosami na koncie. Drugie miejsce zajęła Corticarte Apa Lagranges Orchid Seed ver. od Orchid Seed z sześcioma głosami, a miejscem trzecim podzielili się Dokuganryu Date Masamune i Sanada Genjurou Yukimura Revoltech ver. od Kaiyodo i Alphard od GSC - z trzema głosami na koncie.

The Spirit Collection of Takehiko lnoue vol.1 - Vagabond Musashi
6% (2 głosy)
Nendoroid Nanoha Takamachi: The MOVIE 1st Ver.
3% (1 głos)
Yuzuko Hayakawa
38% (12 głosów)
Alphard
9% (3 głosy)
Dokuganryu Date Masamune i Sanada Genjurou Yukimura Revoltech ver.
9% (3 głosy)
Marin SIF EX Aqua Type ver.
0% (0 głosów)
Corticarte Apa Lagranges Orchid Seed ver.
19% (6 głosów)
Marisa Kirisame Gokokuden ver.
6% (2 głosy)
Ryofu Housen DVD Box China Dress ver.
6% (2 głosy)
Rina Ogata
3% (1 głos)
Razem głosów: 32

Jako, że nie miałam w tym zestawieniu zdecydowanego faworyta, zdecydowałam się zagłosować na Marisę Kirisame Gokokuden ver. Być może nie jest to szczyt najlepszości figurkowej ;), ale wzbudziła moją sympatię, więc mój głos powędrował do niej :)

W losowaniu tym razem poszczęściło się IcyChains. Gratulacje! Prosimy o kontakt na figurkowo[at]figurkowo.com

0

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja