Która zapowiedź stycznia 2011 jest najlepsza? Wyniki!

Tagi: |

(Wpis dodany: 20.02.2011)


źródło: amiami.jp

Pierwszy miesiąc 2011 roku podsumowany!

Dzięki Waszym głosom, oddanym w rekordowej jak dotąd ilości (aż 63!), na podium znalazło się aż dziewięć figurek z dziesięciu! Po raz pierwszy zdarza się taka ekstremalna sytuacja (jakieś pomysły by jej uniknąć w przyszłości?), która została spowodowana najwyraźniej zarówno brakiem wyraźnego lidera, jak i dużą liczbą głosujących. To głosowanie jest przykładem tego, że im więcej głosujących, tym różnorodniejsze gusta :).

Pierwsze miejsce ex equo zajęły (po bardzo wyrównanej walce) Saber Lily Gift ver. od Giftu i Black Gold Saw Anime ver. od Good Smile Company z osiemnastoma głosami każda. Drugie miejsce, z sześcioma głosami na łebka, zajęły Elis Griffon Enterprises ver. od Griffon Enterprises, Ekaterina "Katja " Kurae Queen's Gate Hobby Japan ver. od Hobby Japan i Maid Tsuneko Reverse Cover Illustration ver. od Daiki Kougyo. Trzecie, najbardziej zatłoczone miejsce zajęły aż cztery figurki: Steel Princess Yumil Queens Blade Rebellion Clayz ver. od Clayz, Excellent Model Portrait of Pirates Perona NEO-DX ver. od MegaHouse, Tsumugi Kotobuki Max Factory ver. od Max Factory i Kuroneko Kotobukiya ver. od Kotobukiyi, którym wystarczyły dwa Wasze głosy, by znaleźć się na podium.

Elis Griffon Enterprises ver.
10% (6 głosów)
Ekaterina "Katja " Kurae Queen's Gate Hobby Japan ver.
10% (6 głosów)
Black Cat of Bad Omens Chen Phat! Company ver.
2% (1 głos)
Maid Tsuneko Reverse Cover Illustration ver.
10% (6 głosów)
Steel Princess Yumil Queens Blade Rebellion Clayz ver.
3% (2 głosy)
Saber Lily Gift ver.
29% (18 głosów)
Excellent Model Portrait of Pirates Perona NEO-DX ver.
3% (2 głosy)
Tsumugi Kotobuki Max Factory ver.
3% (2 głosy)
Black Gold Saw Anime ver.
29% (18 głosów)
Kuroneko Kotobukiya ver.
3% (2 głosy)
Razem głosów: 63

Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do użytkowniczki Asuki. Gratululujemy i prosimy o kontakt mailowy na figurkowo[at]figurkowo.com

3.333335
Średnia ocena: 3.3 (3 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja