Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 30 Mar 2020, 11:41

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 3 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Comiesięczny przegląd skanów - lipiec 2010!
PostWysłany: 23 Lip 2010, 01:07 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: Figure/GK 

Gorący sezon trwa!

!!!UPDATE!!! Jeszcze parę nowych fotek!

Temat postu: Re: Comiesięczny przegląd skanów - lipiec 2010!
PostWysłany: 23 Lip 2010, 09:43 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Mar 2010, 17:38
Miejscowość: Częstochowa

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
No powiem że ciekawie się zapowiada ten sezon... Trzeba wsiąść drugi etat w robocie...

Miku to dla mnie oczywiście "must have" a że od Tonego to jeszcze "must have x2"

Saten wypadałoby mieć podobnie jak Minori

No i Eas... - mimo że samego anime i postaci nie znam tak Eas zajęła miejsce Buddy na mojej liście. Naprawdę dawno nie było figurki która by mi się spodobała do tego stopnia!

A reszta mnie niestety nie interesuje ;]

Temat postu: Re: Comiesięczny przegląd skanów - lipiec 2010!
PostWysłany: 24 Lip 2010, 14:45 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:27
Miejscowość: Opole

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Oj akurat te zapowiedzi jak najbardziej wydają się z mojego punktu bardzo interesujące. Napewno będę polował na Miku, może w końcu uda mi się wzbogacić swoją kolekcje o moją pierwszą figurke Miku.

Jeśli chodzi o figurki z oznaczeniem "ex", to akurat wszystkie wydały mi się interesujące, jednak biorąc, że w tak krótkim czasie wyjdą ich aż cztery sztuki, to ja postaram się zapolować co najmniej na jedną z tego grona - tylko jeszcze nie wiem na którą^^.

Co do figurek Nendo z QB, to akurat ta do mnie jakos nie zabardzo przemawia, ale jeśli tylko pojawi się oczekiwana i wypatrywana przez moją osóbkę Airi to nawet jeśli za to będzie odpowiadał FREEing to i tak biorę w ciemno^^.

Co do figurek z Love Plusa to ja poczekam, aż za nie weżnie się lepszy producent niż Wave.

Eas mimo, że nie znam animca, też mi się podoba, ale czy bardziej od Buddy to nie wiem - na razie dodałem ją do swojej wish listy.

Ostatnia figurka, która z tej listy mi się podoba (na temat figurki z Lineage II wypowiadam się gdzie indziej), to Fumiko z "Mayoi Neko Overrun!". Ja po prostu lubie takie figurki, i zapewne na nią również zapoluje - oby tylko na ładnie prezentujących zdjęciach się nie skończyło.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 3 posty(ów) ]

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość