Zmień rozmiar czcionki
Obecny czas: 09 Lip 2020, 06:47

Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 10 posty(ów) ]
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wonder Fest 2010 Summer - MegaHouse, Movic, Yamato, Konami i
PostWysłany: 26 Lip 2010, 21:14 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board

źródło: news.dengeki.com

Powoli widać światełko w tunelu...

Temat postu: Re: Wonder Fest 2010 Summer - MegaHouse, Movic, Yamato, Konami i
PostWysłany: 26 Lip 2010, 21:24 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Mar 2010, 17:38
Miejscowość: Częstochowa

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Będę musiał się bliżej przyjrzeć tej Kamaelce. Jeżeli Draconic armor został szczegółowo odwzorowany (a mam co do tej sprawy pewne obiekcje - kolia!!!) to być może się nawet w przyszłości zdecyduje na zakup ;]

PostWysłany: 26 Lip 2010, 21:34 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Lut 2010, 16:50
Miejscowość: Łódź

Kolekcja na Tsuki Board
Ojejciu jaki seksi Kakashi! :D Czyżby szykowały się figurki z Naruto z prawdziwego zdarzenia? czekam aż mnie któraś zaskoczy!

Dzięki Alicjo, że podałaś te wszystkie rarytasy na tacy :D Naturalnie buszowałam po innych stronkach, ale ta jest mi najbliższa :)

PostWysłany: 26 Lip 2010, 22:28 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:06
Miejscowość: Poznań

Kolekcja na Tsuki Board
Beatka -> ależ proszę :) W tym roku naprawdę dali do wiwatu nowościami mam wrażenie - całą niedzielę spędziłam w zasadzie tylko na ryciu w necie i wrzucaniu tego na stronkę. I tak jeszcze muszę porobić kilka update-ów, bo jak zwykle trochę później pojawiły się zdjęcia figurek , których "nie wolno było fotografować". Ale co tam - taka fiesta jest przecież tylko raz na pół roku :D

PostWysłany: 27 Lip 2010, 08:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 17:27
Miejscowość: Opole

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
I jak widać plan zakupowy, zapewnili nam dosłownie na conajmniej kolejne pół roku.

Natomiast wracając do tematu, to jeśli chodzi o figurki z MegaHouse, to jestem pełen podziwu, że w końcu doczekamy się konkretnych figurek z Naruto. Szkoda tylko, ze mi jest to calkowicie obojętne, bowiem nigdy nie byłem fanem tej serii.
Za to figurka Kaworu prezentuje się ciekawie, i jestem ciekaw końcowego efektu.
Jesli chodzi o figurki z tej stajni, to zapewne spróbuje choćby zapolować na Yagyu Jubei.

Jeśli chodzi o Movic, to nie powiem ich projekty wyglądają ciekawie, ale tak jak Alicja wspomina to Movic więc ja się wstrzymuje do czasu zobaczenia końcowego efektu.

Co do Yamato to interesuje mnie ich Yukihime, choć martwi ta mało stabilna poza, która napewno wymagać bedzie drugiej podstawy. Ciekawi mnie też Gwendolyn (jak i pozostałe juz wydane figurki z tej gry od Yamato). Oczywiście nie ma tu mowy o przebiciu w tym temacie Altera, ale może się w końcu skusze na wersje od Yamato.
Szkoda mi tylko, że firma nie pokazała, nic w temacie szykowanej przez nich Super Soniko:(.

Konami, tym razem mnie zaskoczylo, bo bohaterki z Love Plus prezentują się milo dla oka, i zapewne będę zastanawiał się nad ewentualnym zakupem. Zastanawia mnie tylko ile za te dziewczyny sobie zażyczą, oby nie za dużo.

Na koniec zostawiłem sobie Kayiodo, i szykowane przez nich dwie figurki z Cat Shit One (jestem po obejżeniu pierwszego odcinka, i nie powiem będzie to chyba pierwszy film robiony grafiką komputerową, który mnie do siebie w pełni przekona).
I zapewne pokusze się o zakup tych dwóch figurek, o ile ceną nie zabiją..

PostWysłany: 27 Lip 2010, 11:03 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 18 Kwi 2009, 23:43
Miejscowość: Bydgoszcz

Kolekcja na Tsuki Board
Z revosów zobaczymy jeszcze Jasona z Piątku Trzynastego i Mazer Tank z Godzilli.

http://farm5.static.flickr.com/4139/4830122966_ac4d1e2581_b.jpg
http://i410.photobucket.com/albums/pp185/gastadron/20100723_123943_p.jpg

PostWysłany: 27 Lip 2010, 14:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 01 Kwi 2010, 10:45
No nareszcie jacyś bishounenowie! W końcu! :D
Ale się podnieciłem na widok figurki z Hakuoki! A modliłem się po cichaczu o jakąkolwiek figurkę z tej serii i proszę! Tylko na pierwszy rzut oka nie przypomina mi Hajime, a raczej Okite, ale tak czy siak muszę ją mieć!!! ^o^

Kolejna sprawa to świetnie wykonany Kakashi i to z jego ulubioną lekturą (Icha icha paradise?). xD
Co prawda kilka figurek z Narutarda już mam, ale to tylko gashaponowe statuetki, więc myślę że zakup jednej więcej (i to jakiej! o.O), nie będzie złym pomysłem. ^^

Widzę też wiele statuetek z One Piece. Wielkim fanem serii nie jestem, ale myślę ze taki Luffy znajdzie się na mojej półce. ;p

PostWysłany: 27 Lip 2010, 17:40 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 26 Kwi 2010, 17:09

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Kakashi rzeczywiście fajnie się prezentuje, ale nie jestem pewna, czy chciałoby mi się wydać na niego kasę. Chyba nie;p. Za to Kaworu jak najbardziej mnie interesuje i nie mogę doczekać się kolorków. Kamael zmusiła mnie do podniesienia szczęki z podłogi i dodania jej obowiązkowo do wishlisty;p. Najbardziej za to wyczekuję Gwendolyn ale bez kolorków jeszcze nie potrafię podjąć decyzji czy się na nią skuszę. Na razie wygląda mi na trochę zbyt szeroką a za mało wysoką(porównując do obrazka) ale może to tylko złudzenie optyczne i z kolorkami będzie oki. Mile zaskoczyła mnie podstawka z rozchodzącymi się falami. Ciekawe czy Yamato zrobi tak przekonującą wodę jak Alter w figurce Mercedes;p. Reszta figurek w ogóle mnie nie kręci;p.

P.S. Alicjo - respect za pracowitość i wytrwałość w dodawaniu ostatnich newsów:).

PostWysłany: 27 Lip 2010, 19:44 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 17 Maj 2010, 17:42

Kolekcja na Tsuki Board
Movic ma u mnie wielki respect, głównie ze względu na Kamael'ice z Lineage'a, chociaż lepiej by wyglądała w majestic'u niż w draconic'u no ale A grade vs S szacun musi być. Co do broni to wygląda to na Sarnga, ciekawe czy w zestawie będzie Gram i Laevateinn (wiem wiem popłynąłem)

Kamael

PostWysłany: 27 Lip 2010, 21:19 
Awatar użytkownika

Dołączenie: 07 Mar 2010, 17:38
Miejscowość: Częstochowa

Pogadaj na GG

Kolekcja na Tsuki Board
Kolia jednak jest ok. Co do guna - ciężko na tym zdjęciu w ogóle określić co ona trzyma (czy to kusza czy to miecz?) a co dopiero rozpoznać broń.

Właśnie wyobraziłem ją sobie z Lavem - Diablic... Przez ciebie chyba poczekam na GK XD

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Wyślij nowy tematWyślij odpowiedź Strona 1 z 1   [ 10 posty(ów) ]

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości