Relacja z Comic-conu 2012 na Zakazanej Planecie!

Tagi: |

(Wpis dodany: 14.10.2012)


źródło: Zakazana Planeta.pl

Oni Tam Byli!

Na Figurkowie temat dorocznego święta popkultury pod nazwą San Diego Comic-Con International (w skrócie SDCC) poruszany jest zazwyczaj pod kątem exclusivów przygotowywanych z tej okazji przez producentów figurek. Jednak to tylko mała część tego co się dzieje podczas tej imprezy i pewnie wielu z Was śledzi z uwagą doniesienia, które się podczas niej pojawiają na temat nowych i aktualnych seriali, filmów czy komiksów. Jest też wśród Was pewnie taka grupa, która te doniesienia śledzi maniakalnie, opracowując niecny plan jakby tu w bliższej przyszłości samemu się tam znaleźć (ja chyba się do tej grupy zaliczam ;P ).

Są też ludzie, którym te marzenia udało się zrealizować: zaprzyjaźnieni ludzie z zaprzyjaźnionego serwisu filmowego dla snobów - ZakazanaPlaneta.pl odwiedzili w tym roku San Diego właśnie w tym celu. Swoje wrażenia podsumowali w opublikowanej TUTAJ relacji.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czym jest SDCC, dlaczego jest tak ważną w świecie nerdowsko-geekowskim imprezą lub też chcecie się utwierdzić w przekonaniu że warto nawet zapożyczyć się by tam znaleźć - szczerze zachęcam do przeczytania. W końcu konwent na który zwala się jednorazowo 150 tysięcy ludzi nie zdarza się codziennie. A na zachętę jeszcze poniższy filmik:

5
Średnia ocena: 5 (2 votes)

Napisane przez: Alicja
Portret użytkownika Alicja